Вівторок, 13.04.2021, 12:58
Вітаю Вас Гість | RSS

Макіївське НВО "ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок"Адреса: Київська обл., Білоцерківський р-н., с. Макіївка, вул.Центральна 1; тел. (04563) 2-45-37; E-mail: makiivkaschool@gmail.com

Меню сайту
Категорії розділу
Новини школи [499]
Дошка оголошень [126]
Гостьова книга [1]
Привітання, скарги та пропозиції залишайте тут
STOP BULLYING
Корисні посилання

Інформація про сайт

Адреса нашого сайту http://makiivkaschool.at.ua

Затверджено
рішенням Ради школи
(протокол від 16.09.2012 № 5)
Голова Ради школи __________ Н.П.Горбенко

Положення про офіційний сайт  Макіївського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів- дитячий садок» Білоцерківської районної ради Київської області у всесвітній мережі Інтернет.


Електронний інформаційний ресурс сайт  Макіївського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів- дитячий садок» Білоцерківської районної ради Київської області (надалі по тексту Макіївське НВО) складає офіційний сайт школи
І. Загальні положення.
1.1 Офіційний сайт  Макіївського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів- дитячий садок» Білоцерківської районної ради Київської області – це сукупність електронних документів, які висвітлюють достовірну інформацію про нормативні засади та основні напрями діяльності навчального закладу, об’єднаних однією електронною адресою та є його Інтернет-представництвом у всесвітній мережі Інтернет (далі мережа Інтернет)
1.2 Дане Положення визначає статус офіційного сайту  Макіївського НВО як інформаційного ресурсу про діяльність навчального закладу у мережі Інтернет та регламентує діяльність з його інформаційного наповнення.
1.3. Метою створення та функціонування офіційного сайту Макіївського НВО є забезпечення пересічних громадян України достовірною інформацією про освітні послуги, які надаються навчальним закладом, специфіку його роботи, висвітлення його діяльності, широкого інформування громадськості про досягнення та перспективи розвитку навчального закладу, про нововведення у галузі освіти.
1.4.Призначення Веб-сайту школи:
• представлення та популяризація діяльності школи у світовій мережі Інтернет, як одного з загальноосвітніх закладів освіти в Білоцерківському районі.
• презентація навчально-виховного процесу, наукової діяльності, спортивних досягнень, організації дозвілля учнів, методичної та дослідно-експериментальної діяльності педагогічного колективу.
• розширення взаємодії з іншими навчальними закладами.
ІІ. Адреса офіційного сайту навчального закладу та її використання
2.1. Адреса офіційного сайту навчального закладу у мережі Інтернет –
makiivkaschool@rambler.ru
2.2. На бланках Макіївського НВО поруч із юридичною адресою та телефонами зазначається адреса офіційного сайту та адреса його електронної пошти.
2.3. Забороняється використовувати адресу навчального закладу в цілях, що не пов'язані із діяльністю навчального закладу, з метою отримання прибутку, а також з порушенням законодавства України.
ІІІ. Інформаційне наповнення офіційного сайту та його механізми
3.1. Розділи (сторінки або складні розділи, що містять підрозділи) офіційного сайту НВО містять таку основну інформацію:
Ø нормативні документи ;
Ø історія розвитку школи (рік заснування, керівники навчального закладу, видатні події, пов’язані із життям навчального закладу, видатні випускники навчального закладу, досягнення педагогічного та учнівського колективів тощо);
Ø адміністрація НВО;
Ø мережа НВО;
Ø режим роботи  (кількість днів робочого тижня, змінність навчання, розклад дзвінків);
Ø розклад уроків ;
Ø розклад гуртків, факультативів ;
Ø новини навчального закладу ;
Ø робота шкільної бібліотеки ;
Ø навчальні кабінети;
Ø учнівське самоврядування;
Ø інформація про проведення зовнішнього незалежного оцінювання (нормативні документи, графік проведення ЗНО, особливості реєстрації, перелік необхідних документів для перепустки до пункту тестування тощо);
Ø контакти (юридична адреса, адреса електронної пошти, схема проїзду до навчального закладу);
Ø корисні посилання (посилання на сайти органів управління освітою, зокрема: Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Головного управління освіти і науки Київської  обласної державної адміністрації,  управління освіти адміністрації району , Українського центру оцінювання якості освіти.
3.2. З метою якісного інформаційного наповнення сайту створюється творча група зі складу представників педагогічного, учнівського  та батьківського колективів.
3.3. Обов’язки щодо інформаційного наповнення розділів (сторінок) офіційного сайту колегіально розподіляються між членами творчої групи.
3.4. За згодою членів творчої групи наказом керівника навчального закладу призначаються відповідальні за інформаційне наповнення розділу (розділів) офіційного сайту навчального закладу.
3.5. Розміщення інформації на офіційному сайті здійснюється адміністратором або відповідальними за інформаційне наповнення розділу (розділів) офіційного сайту навчального закладу, які призначаються наказом керівника навчального закладу.
3.6. Адміністратор та відповідальні за інформаційне наповнення розділу (розділів) офіційного сайту навчального закладу несуть відповідальність за зміст поданої інформації та своєчасність її оновлення.
3.7. На офіційному сайті навчального закладу може розміщуватися інформація тільки після її погодження з керівником навчального закладу або його заступниками.
3.8. Оновлення інформації на офіційному сайті навчального закладу здійснюється за необхідності, розділи, які висвітлюють поточну діяльність закладу, – не рідше 1 разу на тиждень.
ІV. Правила користування офіційним сайтом.

4.1. Офіційний сайт Макіївського НВО є інформаційним ресурсом, відкритим для всіх користувачів мережі Інтернет без будь-яких статевих, вікових, расових, релігійних чи інших обмежень.
4.2. Забороняється :
1) знищення чи фальсифікація матеріалів, розміщених на сайті;
2) зловмисне перевантаження сайту на шкоду іншим користувачам. Відповідальність за ці та інші дії, що шкодять роботі веб-сайту, настає згідно з нормами чинного законодавства України.

V.Вимоги до матеріалів, що розміщуються на сайті

5.1 Матеріали, розміщені на сайті, повинні відповідати вимогам:
- інформація може бути представлена державною (українською) та мовою навчання (російською);
- інформація має бути достовірною;
5.2 У матеріалах не повинно міститись :
- ненормативної лексики;
- відомостей, що принижують честь і гідність громадян,
- рекламних та інших матеріалів юридичних та фізичних осіб на платній основі.
5.3 Розміщення матеріалів на Веб-сайті  здійснюється за погодженням їх змісту з адміністрацією закладу.

VІ. Функціональні обов'язки осіб, відповідальних за оновлення, підтримку роботи та наповнення інформацією сайту.

6.1. Функціональні обов'язки відповідального за роботу сайту :
• визначає та узгоджує з керівництвом  напрями розвитку веб-сайту;
• забезпечує своєчасну підготовку матеріалів відносно оновлення, підтримки роботи та наповнення інформацією веб-сайту ;
• систематизує та здійснює загальну редакцію матеріалів, які будуть розміщені на сайті;
• в установленому порядку звітує і представляє кінцеві результати роботи керівництву школи;
• надає консультативну і методичну допомогу співробітникам закладу освіти стосовно питань розміщення їх матеріалів на сайті НВО;
• здійснює електронне оформлення інформації наданої для розміщення на сайті.

 

Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2021
Хостинг від uCoz