Зворушливим у ролі Шевченка-солдата був Павлієнко Олексій. Щире "здивування" і захоплення викликала поява зворушливої, сумної, ніжної Онищенко Марини, яка зіграла роль Долі нашого Шевченка.
Говорячи про Шевченка, не можна було не згадати про його особисте життя. А всім відомо, що його найсильнішим було перше кохання до сусідської дівчинки Оксани. Цей світлий образ так душевно зіграла Гура Наталія, що в багатьох на очах з'явилися сльози.
Переконливою була Дембіцька Вікторія у ролі Причини. ЇЇ майстерна гра не залишила нікого байдужим.
Образ знедоленої жінки - матері: Катерини, Наймички, Сови талановито зіграли Біденко Віра, Гура Наталія, Лихвар Настя. Особливо схвилювала глядачів Настя.
Талановитій грі дівчат не поступилися і наші хлопці - козаки Бердалик Віталій та Железняк Владислав, який майстерно зіграв свою роль у багатьох сценках.
А в другій частині перед очима глядачів ожили герої Шевченкових творів.
Першою на сцені з'явилася Перебийніс Лілія в образі Лілеї.. Під супровід бандури юна артистка так майстерно, так емоційно передала весь душевний біль молодої дівчини, що глядачі не могли стримати сліз.
Не менш зворушливою була Біденко Віра у ролі Русалки. Вона зуміла так перевтілитися в цей образ, що викликала щирі захоплення.
Справжні артисти 8 класу - Перебийніс Лілія, Пофатна Каріна, Петриченко Аліна, Павлик Валентина інсценізували баладу "Тополя", в кінці якої Каріна заспівала пісню "Плавай, плавай лебеденько..."
У третій частині учні нашої школи вшанували пам'ять великого Кобзаря. До старшокласників приєдналися учні початкової ланки, які проявили дитячу, щиру любов до Шевченка. У фінальній частині свята усіх вразив Шульга Дмитро, який з'явився в образі Шевченка-генія, Шевченка-пророка.
На святі лунали не тільки безсмертні рядки з творів Т.Шевченка, а й виконувалися пісні та вірші поета, в як і туга за рідною землею, і біль за долю Укераїни, і заповіт нащадкам.
Своїм голосом і майстерним виконанням вразила усіх присутніх Онищенко Марина і Бондар Діана, які заспівали пісню"Не тополю високую..." на слова Т.Г. Шевченка.
Про безсмертний голос Кобзаря душевно заспівала Гура Наталія і Павленко Віка.
Окрасою свята став виступ учителя музики Мусійця Олександра Степановича, який своєю грою на бандурі,своїм переконливим виконанням пісень на слова Шевченка зачарував усіх присутніх у залі.
А закінчилося свято "Заповітом" Т.Г. Шевченка, який виконували усі присутні, стоячи як гімн.
Організатор цього прекрасного дійства - учитель української мови і літератури Василенко І.П., а допомогли їй у цьому Бердалик Л.В., Говорун Н.В. та Івахненко Т.С.